Powrót

Testujemy Forest Cuties

Trochę dla żartu, od pewnego czasu umieszczamy w naszych grach Enclave Games informację o tym, że testerką wszystkich wypuszczanych produkcji jest Kasia. Wraz z opublikowaniem gry Forest Cuties dowcip zamienił się w prawdę.

TataDeveloper - Testujemy Forest Cuties: congrats

Zaczęło się od Flood Escape, gdzie w creditsach wymieniona jest cała nasza trójka. Gra została wydana w maju 2017 roku, rok po narodzinach Kasi - jest to więc swego rodzaju easter egg. Sytuacja zmieniła się w związku z wypuszczeniem Body Guard oraz Forest Cuties w 2021, kiedy Kasia miała już skończone 5 lat.

TataDeveloper - Testujemy Forest Cuties: credits

Ta ostatnia gra bardzo przypadła jej do gustu, szczególnie w momencie, kiedy znała obrazki zwierzaków z wcześniejszej wersji papierowej, którą przygotowała Ewa - historię ewolucji leśnych słodziaków możecie przeczytać w tym wpisie.

TataDeveloper - Testujemy Forest Cuties: playing

Okazało się, że Kasia uwielbia grać w Forest Cuties. Postanowiłem sprawdzić jak sobie radzi, samemu patrząc na odkrywane przez nią pary i okazało się, że po kilku rozgrywkach z rzędu jest szybsza ode mnie! Do tego dzięki obserwowaniu jak gra udało nam się wyłapać kilka drobiazgów (głównie UX/UI), które poprawiliśmy, a które ostatecznie ułatwiły jej rozgrywkę.

Wygląda więc na to, że firma pozyskała trzeciego pracownika i już niedługo trzeba będzie zacząć jej za to płacić!