Powrót

Grupa MoCarta w naszej podstawówce

Jakoś tak się złożyło, że w ramach samorządowej kampanii wyborczej promowania kultury na Woli, w naszej szkole wystąpiła Grupa MoCarta, na dodatek bilety otrzymaliśmy całkowicie za darmo.

TataDeveloper - Grupa MoCarta 01

Nasza sala gimnastyczna została zamieniona w salę koncertową zdolną pomieścić 500 osób, z czego większość uprawnionych skrzętnie skorzystała.

Na miejsce mieliśmy tylko kilka minut piechotą, i to znaną dobrze trasą, na dodatek mieliśmy idealną pogodę na krótki spacer.

TataDeveloper - Grupa MoCarta 02

Grupa MoCarta połączyła siły z ekipą Czas Dla Nas, czyli prywatnie dwoma trzecimi swych żon, w programie Trzy Konstancje. Był to dobry miks klasyków w nowym wydaniu ze skeczami i operowymi ariami.

Bawiliśmy się świetnie - nawet Kasia, która nie miała możliwości kojarzyć większości utworów, ale i tak bardzo jej się podobało.

TataDeveloper - Grupa MoCarta 03

Grupę MoCarta znam dobrze od lat, wiele razy widziałem ich w telewizji, ale chyba nigdy nie było okazji, by zobaczyć ich na żywo. Tym bardziej ucieszyłem się na taką możliwość praktycznie pod domem.

Super sprawa i mam nadzieję, że będzie więcej takich wydarzeń w przyszłości - nie tylko przed kolejnymi wyborami samorządowymi.