Powrót

Dzień Dziecka z Lego (i) Minecraft

Kasia jest wielką fanką dwóch rzeczy: Minecrafta i Lego. Z tego względu wydarzenia o tematyce Lego Minecraft z okazji Dnia Dziecka w pobliskiej galerii handlowej po prostu nie mogliśmy odpuścić.

TataDeveloper - Lego Minecraft w Forcie Wola 01

Wydarzenie odbywało się w godzinach 11:00-19:00, postanowiliśmy więc wybrać się tam rano, żeby ominąć tłumy. Niestety, kilka minut po godzinie 11:00 spotkaliśmy długie kolejki do każdej z atrakcji, do tego ta główna miała rozpocząć się dopiero o 12:00.

TataDeveloper - Lego Minecraft w Forcie Wola 02

Obejrzeliśmy więc wystawę kilku większych zestawów klocków Lego Minecraft, wzięliśmy sobie najnowszy katalog Lego, ale główne atrakcje jednak sobie odpuściliśmy z racji długiego czasu oczekiwania i wszechogarniającego natłoku - było zdecydowanie za głośno dla nas obojga.

TataDeveloper - Lego Minecraft w Forcie Wola 03

Na szczęście uznaliśmy to za krótki spacer na świeżym powietrzu - po powrocie do domu mogliśmy w ciszy i spokoju pobawić się naszymi zestawami Lego, a później pograć w Minecraft Dungeons na konsoli Nintendo Switch, więc tytułowe atrakcje ostatecznie mimo wszystko udało się zaliczyć.