Powrót

Zdalny angielski w NovaKid

Kasia jest bardzo dobra z języka angielskiego, ale ma pewne trudności w mówieniu, szczególnie w klasie pełnej rówieśników - postanowiliśmy pomóc jej w tej kwestii i zapisaliśmy ją na indywidualne lekcje online w NovaKid.

TataDeveloper - NovaKid 01

Nauka angielskiego w szkole przebiega bez problemów jeśli chodzi o pisanie i czytanie, ale z mówieniem już jest ciężej. Zorganizowanie dodatkowych zajęć w grupie nie miało sensu, spróbowaliśmy więc nieco innego podejścia: indywidualnych lekcji online.

Co istotne zależało nam na osobie, która nie zna języka polskiego, a więc jedyną opcją dogadania się musiał być język angielski. Córka wiedząc, że ktoś rozumie język polski zbyt często używała go nawet w rozmowach po angielsku.

TataDeveloper - NovaKid 02

Kasia dosyć szybko przyzwyczaiła się do nowego formatu nauki oraz nowej nauczycielki. Do tego stopnia, że po dosłownie kilku zajęciach mówiła już na tyle płynnie i bez problemów, że postanowiliśmy zatrzymać się na pierwszym wykupionym pakiecie.

Jeśli kiedyś zajdzie taka potrzeba, to wrócimy do NovaKid, ale na razie młoda radzi sobie na tyle dobrze, że nie ma takiej potrzeby.