Powrót

Druga młodość Stitcha

Z bliżej nieokreślonego powodu Stitch wrócił do łask - po ponad dwóch dekadach od premiery, pierwszy raz w życiu Kasi, oglądaliśmy razem Lilo i Stitch.

TataDeveloper - Stitch 01

Wypuszczona w 2002 roku animacja, razem z kolejnymi częściami (a nawet serialem), powraca. Jest nie tylko w formie różnego rodzaju zabawek, ale i na przyborach szkolnych czy ubraniach - dosłownie wszędzie.

Z lodówki też pewnie wyskakuje, ale bałem się zaglądać, więc nie potwierdzę.

TataDeveloper - Stitch 02

Kiedy natomiast zobaczyłem Stitcha w formie klocków Lego, czyli nowego zestawu BrickHeads, to długo się nie zastanawiałem i nie czekałem na żadne okazje.

Paczka dotarła do nas ekspresowo, a Kasia była przeszczęśliwa - tym razem już we trójkę kolejny raz oglądaliśmy przygody małego kosmity. Siedzi sobie teraz na stoliku przy łóżku, by być zawsze pod ręką.

TataDeveloper - Stitch 03

Kasia zaczęła nawet narzekać, że nasz nowy niebieski koleżka nie ma z kim się bawić, więc trzeba się będzie rozejrzeć w ofercie pozostałych pudełek BrickHeadz.

Co prawda widziałem już Vaianę i Meridę w jednym zestawie, co na pewno byłoby hitem, aczkolwiek jeśli ja miałbym się z nią bawić, to osobiście wolałbym jednak Mandalorianina z Grogu.