Powrót

Zasypiamy z projektorem gwiazd

Jakiś czas temu testowalismy budzenie wschodem słońca z lampką Philips SmartSleep, dziś natomiast postanowiliśmy uatrakcyjnić zasypianie za pomocą projektora gwiazd w kształcie astronauty od Xtech.

TataDeveloper - Projektor Gwiazd 01

Astronauta sam w sobie wygląda bardzo fajnie, do tego można go umieścić na stylowej podstawce, przez co wygląda, jakby stał na Księżycu. Źródłem światła jest jego hełm, którym można kręcić tak, by dowolnie ustawić jego kierunek.

Co ciekawe, hełm można również odczepić, bo trzyma się na magnesach, a zasilanie dostarczane jest po kablu.

TataDeveloper - Projektor Gwiazd 02

Ustawiony i uruchomiony w ciemnym pokoju rzuca światło na sufit oraz ściany wypełniając całe pomieszczenie, co zdecydowanie robi spore wrażenie.

Do wyboru jest kilka trybów wyświetlania mgławicy i gwiazd, od statycznych po dynamiczne czy zmieniające się co jakiś czas.

TataDeveloper - Projektor Gwiazd 03

Całością można sterować za pomocą pilota, co również ułatwia obsługę. Astronauta zasilany jest po kablu, więc można go spokojnie postawić na stoliku przy łóżku i nie martwić się bateriami.

W zasypianiu na pewno pomaga opcja ustawienia wyłączenia czasowego - po 45 lub 90 minutach. Zostawiamy więc włączony projektor i nie musimy później wracać, by go wyłączyć.

TataDeveloper - Projektor Gwiazd 04

Sama lampka wygląda bardzo ładnie nawet w dzień, kiedy jest wyłączona, ale pełną moc pokazuje w nocy. Intensywność kolorów i ich barwa robi niesamowite wrażenie, mnogość trybów również.

Jeśli zastanawialiście się nad czymś podobnym, to śmiało możecie kupić sobie tą konkretą lampkę, bo działa świetnie!